Haberler

Doğru bir iş yaptık
MG Sportif Organizasyonlar Genel Müdürü Mesut Gökçe, hayata geçirdikleri projelerin geri dönüşümünün keyif verici olduğunu söyleyerek, “İnsanların mutluluğunu görünce doğru bir iş yaptık diyoruz” dedi.

MG Spor Kulübü Başkanı ve MG Sportif Organizasyonlar Genel Müdürü Mesut Gökçe,Bursa TOFAŞ Basketbol Okulları’nda gerçekleşen eğitim ve düzenledikleri Şirketler Basketbol Ligi’nde yaşanan heyecanı anlattı. Gökçe Bursa ve Türk basketboluna değer katmaya çalıştıklarını söyleyerek, ileriki yıllarda bu atılımın meyvesini toplamaya başlayacaklarını belirtti.

BÜTÜN YILA YAYDIK
Öncelikle TOFAŞ Basketbol Okulları’ndaki yapılanmadan bilgi veren Gökçe, “Güzel bir yapılanma oldu. TOFAŞ Basketbol Okulları Bursa’da sadece yaz döneminde hizmet veriyordu. Biz bunu bütün bir yıla yayarak daha iyi bir çalışma ortamı sağladık. Ailelerimizin ve çocuklarımın katılımı da oldukça mutlu edici. Burada yetişen sporcular MG Spor alt yapısında değerlendiriliyor ve TOFAŞ A Takımı’nın kapılarının açılması sağlanıyor”diye konuştu.

YETENEKLİ JENERASYON
Basketbol Erkekler 3.Ligi’nde mücade eden ve A Grubu’nda liderlik koltuğunda oturan MG Spor’un bu başarısının sürpriz olmadığını söyleyen Mesut Gökçe, “Mg Spor TOFAŞ alt yapı takımını oluşturuyor. A Takım için bir hazırlık aşaması, burda hazır olduğunu düşündüğümüz oyuncular TOFAŞ’ta forma giyecekler. Bu oyuncular TOFAŞ A takımı olmasa dahi Türkiye 1. ve 2.Ligi’nde kesinlikle kendilerine yer bulabilecek oyunculardan kurulu. Çok yetenekli bir jenerasyon yakaladık”ifadelerini kullandı.

AİLE ORTAMI KURULDU
MG Sportif Organizasyonlar tarafından bu yıl üçüncüsü düzenlenen Bursa Şirketler Basketbol Ligi’nde yaşanan heyecanın iş dünyasında yankı bulduğunu söyleyen Gökçe, ” Şirketler Ligi’nde herşeyden önce güzel bir aile ortamı kurduk.Burada iş ilişkisi nedeniyle sadece internet üzerinden mailleşen başka başka takımdan insanlar dost olarak ilişkilerini sosyal hayata taşıdılar.Bizde bunu görünce ne kadar doğru bir iş yaptığımızı gördük”dedi.