Haberler

TOFAŞ kışa veda etti
Bursa TOFAŞ Basketbol Okulları tarafından çocuklara basketbolu sevdirmek amacıyla düzenlenen ‘Kış Spor Okulları’ düzenlenen coşkulu sertifika töreniyle son buldu.

Bursa’da basketbolun gelişmesi ve Türk Sporuna yıldız isimleri kazandırmak için yola çıkan Bursa TOFAŞ Basketbol okulları düzenlenen coşkulu sertifika töreniyle kış dönemini sonlandırdı. Keles Koca Yayla Oba Kamp Merkezi’nde yapılan piknikle son bulan Kış Spor Okulları kapanış töreni görülmeye değer manzaralara sahne oldu.

BİR SEZONU GERİDE BIRAKTIK

Dokuz aylık eğitim dönemini bitiren öğrencileri ve ailelerini bir araya getiren törende konuşan Bursa TOFAŞ Basketbol Okulu Sorumlusu ve MG Sportif Organizasyonlar Genel Müdürü Mesut Gökçe, “Yorucu bir sezonu geride bıraktık. Bütün bir sezon boyunca çocuklarımıza basketbol dışında spor ahlakını da aşılamaya çalıştık. Biz artık büyük bir aileyiz. Yaz döneminde de sizleri aramızda görmekten gurur duyacağız” diye konuştu.

YAZ OKULLARI BAŞLIYOR

Bursa TOFAŞ Basketbol Okulları’nın Yaz Spor Okullarını 24 Haziran’da açacağını söyleyen Gökçe, “ Gerçekleştireceğimiz basketbol kampından hemen sonra antrenmanlarımıza kaldığımız yerden devam edeceğiz. 3 dönemlik yaz okullarımızda da çocuklarımıza ve siz değerli velilerimize en iyi hizmeti vermek için çalışacağız” ifadelerini kullandı.