Haberler

Şirketler Potada Parladı…
 ŞİRKERLER POTADA PARLADI…

11 takımın mücadele ettiği Nymphaea Bursa Şirketler Basketbol Ligi Final Maçları renkli görüntülere sahne oldu…

MG Sportif Organizasyonlar tarafından bu sene 4. Sezonu düzenlenen Nymphaea Bursa Şirketler Basketbol Ligi’nin (BCBLeague) Final Maçları 21.Nisan Pazartesi Atatürk Spor Salonu’nda gerçekleştirildi.

Bireysel başarılı olan sporculara ödülleri Tofaş Spor Kulübü Başkanı Efe Aydan tarafından verilmiştir.

Sezonun en değerli oyuncuları Ömer Gültekin Karsan – Murat Manas Emine Örnek Eğitim  Kurumu

Play Off en değerli oyuncusu Hüsnü Güler Valeo

Sayı Kralı Murat Manas Emine Örnek Eğitim  Kurumu

Ribaunt Kralı Ömer Gültekin Karsan

Asist kralı Mehmet Erbay Borusan Holding

olmuşlardır.

2013-2014 sezonu Nymphaea Bursa Şirketler basketbol ligi Borusan Holding, Bosch, Doğu Pres, Emine Örnek Eğitim Kurumları, Şahinkaya Koleji, Valeo, Coşkunöz Holding, Karsan, Orhan Holding, OYAK Renault, Üstünberk Holding takımlarının katılımları ile gerçekleşmiştir.

Günün ilk maçında Renault ile Emine Örnek Eğitim Kurumları üçüncülük mücadelesinde karşılaşmışlardır. Maç Renault takımının üstünlüğü ile tamamlanmış olup Üçüncülük kupa ve madalyaları Tofaş Spor Kulübü Başkanı Efe Aydan tarafından verilmiştir.

2013-2014 sezonu Nymphaea Bursa Şirketler Basketbol Ligi’nin final mücadelesi Valeo ile Karsan arasında oynanmıştır. Her iki takımın seyircilerinin yoğun ilgi gösterdiği final karşılaşması müthiş tribün şovlarına dönüşmüştür. Büyük mücadeleye sahne olan final karşılaşmasını Karsan takımı kazanmıştır.

Ligin ikincisi olan Valeo takımına kupa ve madalyaları karsan Genel Müdür Yardımcı Ömer Yıldırım tarafından verilmiştir.

2013-2014 sezonu Nymphaea Bursa Şirketler Basketbol Ligi’nin şampiyon olan takımı olan Karsan’a kupa ve Madalyaları Valeo Genel Müdürü Tuna Arıncı tarafından verilmiştir.

Medical Park, Mirano Restaurant, Nymphaea Thermal Spa, Crown Plaza, ARC Güvenlik ve Baskiji firmaları ile çözüm ortaklığı kuran ve 11 firmanın katılımı ile gerçekleşen lig için;

MG Sportif Organizasyonlar Genel Müdürü Mesut Gökçe; Bursa Şirketler Basketbol Ligi’nde her şeyden önce güzel bir aile ortamı kurulduğunu söylerken, “İş ilişkileri sebebiyle sadece internet üzerinden iletişim kuran aynı veya farklı firmalardan, farklı görevlerde bulunan insanlar, ilişkilerini sosyal hayata taşıdılar. Birbirlerini senelerdir göremeyen eski arkadaşları bir araya getirmek, aileleri ve arkadaşlarının oluşturduğu taraftarların renkli gösterileri eşliğinde yoğun iş yaşantısındaki stresi atabilmelerine yardımcı olmak ve bunların getirdiği mutluluğu görebilmek, güzel bir iş yaptığımızı anlatıyor” diyerek sözlerine devam eden Gökçe, “4. sezonunu düzenlediğimiz Bursa Şirketler Basketbol Ligi’nin katılımcı kurum sayısını, çözüm ortaklıklarımızı ve ligin kalitesini ilerideki yıllarda daha da arttırarak devam edeceğini ümit ediyoruz.” dedi.